Rezervim:

Persons:           Rooms: 

Bora Bora Hotel eshte i lumtur t'ju mirepres!

Ejani vetem ose bashke me familjet tuaja, qendroni ketu per nje nate ose per jave, qendroni ketu nese jeni ne nje udhetim biznesi ose ne konferenca, hoteli yne eshte mundesia me e mire per ju.

Hoteli

  • Perbehet nga 10 dhoma, 6 suita dhe 2 apartamente
  • Dhomat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, tv, minbar dhe cdo kusht tjeter qe sherben per te ofruar komoditet
  • Te gjitha dhomat jane me pamje nga deti
  • Ne ambjenetet e Hotelit Bora Bora do te gjeni dhe nje bar -restorant me nje verande te jashteme si dhe vend parkimi per automjetet

Vendndodhja

Ne ndodhemi prane bregut te detit Jon, ne nje mjedis te qete dhe relaksues ne rrugen nacionale Sarande-Butrint Km 2.

Telefon:
+355 69 40 01717
+355 69 45 82922